DAYANG T5 nan gri bon jan kalite segondè Fèmen Cab twa wou motè Van kago 300cc Tricycle Pou Vann ki fèmen twa wou kago motosiklèt







| atik | valè |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | ccc, ISO9001: 2000 |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12V |
| Deplasman | 201 - 250cc |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3.8M*1.4M*1.4M |
| Non pwodwi | Tricycle kago |
| Koulè | Gri |
| Motè | 300CC Refwadisman Dlo |
| Lavil Tir | 5.5-13 |
| Dèyè aks | Full-k ap flote ak lou-devwa mwayen-vitès dèyè aks |
| chok absobe | Chaje wa chòk absòbe |
| ankadreman | 40*100 |
| Bwat kago gwosè | 2.5*1.4m |
| Gaz | Gaoline |
| Batri | 32A |
Baj popilè: fèmen twa motosiklèt kago wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann














