DY-DA1 Pwisan motè nan twa motosiklèt 300cc ak 350cc 5 wou lou chaje bekàn twa wou





Pwisan motè nan twa motosiklèt 300cc ak 350cc 5 wou lou chaje bekàn twa wou
Pwisan motè nan twa motosiklèt 300cc ak 350cc 5 wou lou chaje bekàn twa wou, 50 * 100 doub-kouch ankadreman, ka konekte nan volan an ak yon distans de 1700,
ak yon bò nan 750, yon gwo bout bwa nan 1050, fann yon sèl ak yon mwatye ranje, gwosè kago: 2.8 * 1.4m,
doub aks offull k ap flote 168 vitès rapò 10:37, 6+ 4 sous fèy, 5 vitès, ak ba balans, pwezante {{5}}. Yuanxing kawotchou 5.00-12 devan ak dèyè
DAYANG 300cc Double aryè aks motè tricycle machin lou chaje 5 wou kago tricycle
| atik | valè |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | CCC |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12V |
| Deplasman | & gt; 250cc |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Non pwodwi | Tricycle kago |
| Motè | 300cc |
| Kalite motè | Dlo ki refwadi motè |
| Lavil Tir | 5.00-12/5.00-12 |
| Wou | Senk wou |
| Dèyè aks | doub aks dèyè |
| Bwat kago gwosè | 2.8m*1.4m |
| chok absobe | Tout tèren absòbe chòk |
| Koulè | Customized |
| Chaje kapasite | 1000kg-2000KG |
Nòmalman, bekàn twa wou nou yo pran SKD / CKD ak anbalaj katon. Pati diferan ak metòd anbalaj diferan. Si ou gen kondisyon espesyal, tanpri mansyone ke davans.
avantaj nou yo:
nou se faktori, satisfè tout kalite lòd
Priz faktori, bay pi ba pri san pousantaj Mwayen
Segondè motè qualiy, asire kapasite super chaje ak fasil pou fè fas ak wout moutain
Bwat kago, ki fèt ak pwodwi nan pwosesis teknoloji andvanced
Baj popilè: 1000kg chaje doub wou dèyè bekàn twa wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann











