DAYANG Popilè High Quality XK3 ki fèmen kabin kago bekàn twa wou 200CC 250CC 300CC 350CC bekàn twa wou motosiklèt garanti 1 ANE Lou chaj fèmen kabin kago bekàn twa wou bisiklèt fèmen XK3 gwo bwat kago 2.4m * 1.3m 250cc 300cc kago bekàn twa wou bisiklèt bisiklèt CCC OEM dirèk vann nan faktori





DAYANG Popilè High Quality XK3 ki fèmen kabin kago bekàn twa wou 200CC 250CC 300CC 350CC bekàn twa wou motosiklèt garanti 1 ANE Lou chaj fèmen kabin kago bekàn twa wou bisiklèt fèmen XK3 gwo bwat kago 2.4m * 1.3m 250cc 300cc kago bekàn twa wou bisiklèt bisiklèt CCC OEM dirèk vann nan faktori
| atik | valè |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Fèmen |
| Sètifikasyon | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12V |
| Deplasman | & gt; 250cc |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3.7m*1.4m*1.4m |
| Non pwodwi | Tricycle kago |
| Koulè | Ble |
| Motè | Dlo ki refwadi |
| Kalite motè | 250 300cc |
| Fren | Fren Tanbou |
| Lavil Tir | 5.00-12 / 5.5-13 opsyonèl |
| Chaje kapasite | 1000kg-2000KG |
| Gaz | Gaoline |
| Bwat kago gwosè | 2.4*1.4m |
| chass | 40*100 |
Baj popilè: lou chaj fèmen kabin tricycles kago, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann













