DAYANG BEIYI T5 ki fèmen kabin lou tricycle chaje ak motè pwisan ak gwo kago kamyon bekàn twa wou twa gazolin motè kago Trike





DAYANG BEIYI T5 ki fèmen kabin lou tricycle chaje ak motè pwisan ak gwo kago kamyon bekàn twa wou twa gazolin motè kago Trike
| atik | valè |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | CCC |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12v |
| Deplasman | 201 - 250cc |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3.5m*1.4m*1.35m |
| Non pwodwi | T5 bisiklèt kago |
| Koulè | Customizable |
| Motè | 250cc, dlo-refwadisman |
| Chaje kapasite | 1000kg-2000KG |
| Bwat kago gwosè | 2m*1.4m |
| Max vitès | 65km / h |
| Chasi | 50*100 |
| Fèy Spring aryè | 5+2 |
| Fren | Idwolik |
| Gaz | Gaoline |
Baj popilè: gazolin motè kago trike, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann













