Motorize kago Trike twa wou kago Motosiklèt Tricycle ak bwat kago DY150ZH-3N Motorize kago Trike 3 rou motosiklèt
Tricycles kago 3 wou pou chaje sou wout ki graj. Twa wou menm ak nouvo tank gaz style ak F. chòk absòbe
modèl ki pi popilè nan mache Lafrik, aparans senp ak pri bon mache.




| bekàn twa wou pou granmoun Specification: | |
| Espesifikasyon: | 150cc |
| Kalite motè: | 4 Konjesyon Serebral, yon sèl silenn, lè-refwadi |
| Deplasman (ml): | 144.6 |
| Rapò konpresyon: | 9:1 |
| Maks. pouvwa wotasyon vitès: | 9.0kw / 9000 r / min ± 300 r / min |
| Rated .wotasyon vitès wotasyon: | 8.5kw / 9000r / min ± 300r / min |
| Maks. koupl wotasyon vitès: | 11.0Nm / 7500r / min ± 225r / min |
| Vitès san fè anyen konsa: | 1420rpm |
| Ignisyon: | CDI |
| Gaz: | RQ-90 |
| Dimansyon (L * W * H): | 3000*1250*1360 |
| pwa nèt (kg): | 260 |
| Max chaj (kg): | 300 |
| Fren (F / R): | Tanbou / Tanbou |
| Kòmanse sistèm: | Rale elektrik / Manyèl |
| Gwosè kawotchou (F / R): | 4.5-12 |
| chasis: | 40 * 80mm |
| Transmisyon: | Arbr |
| Clearance tè (mm): | 180 |
| Ampatman (mm): | 1970 |
| limyè: | limyè tèt kare. |
| miwa: | miwa plastik. |
| bwat: | bwat kago tipper. |
| chok absobe: | espesyal absòbe chòk Ewopeyen an |
| Chaje Kte (40HQ): | 50 pcs |
| lòt | footrester. |
| gwo rester tounen. | |
| komen aks dèyè. | |
| opsyon: | gwo bwat zouti. esyeu dèyè machin. kawotchou rezèv, ja |
Fren: bon pèfòmans fren segondè.
Motè: vitès ki ba, gwo pouvwa, gwo koupl.Zongshen / Lifang motè ak bon pèfòmans ak bon jan kalite
Dèyè aks: teknoloji a se menm ak aks dèyè machin, trè fò ak dirab
Kago bwat: elektwo-kouch ak marinated fosfat teknoloji pwoteje bwat kago soti nan rouye.Avèk estrikti asye segondè fòs konplètman reziste enpak la pandan y ap chaje.
Tout pwodwi nou yo jwenn nan CCC a ak ISO9001 SÈTIFIKA.
Aplikasyon
Agrikilti. Touris. Transpòtasyon
1. Li ka itilize kòm yon pake transpò riral pou grenn, diri, pòmdetè, pwason ak lòt rekòt.
2. Li ka itilize nan konstriksyon transpò riral tankou brik ak siman. Sab rivyè, materyo pou konstriksyon, elatriye.
3. Li ka itilize pou transpò wòch natirèl tankou chabon ak mineral.
4. Li ka itilize pou transpòte bwa ak zouti antre nan forè an
5. Itilize transpò pasaje kout distans
6. Li ka itilize pou transpòte tout kalite rekòt, materyèl bilding, materyèl manje, bwa, wòch, aparèy, zouti, mèb, fatra, pasyan, elatriye.
7. Li ka itilize kòm yon mwayen transpò ki nesesè nan fanmi ki pa gen anpil revni.
Baj popilè: motosiklèt kago trike 3 motosiklèt wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann













