
Dis Avantaj Sekirite yo
1. Nouvo sistèm frenaj matche a fleksib ak reponn pou frenaj san danje epi alè
2. Radyatè senti kontwòl entèlijan fè kliyan an sekirite ak asire
3. Motè a te modènize ak pati espesyal enprime andedan
4. Yon ankadreman pi epè ak yon konsepsyon estriktirèl amelyore
5. Ang espesyal nan rize a asire ke li pa pral kraze
6. Klas A aks dèyè fè kondwi pi an sekirite
7. Avèk kouvèti pwoteksyon amelyore pou pwoteje sekirite tèt chofè a
8. Nouvo amelyorasyon nan anpoul limyè yo fè kondwi nan mitan lannwit pi an sekirite
9. Nouvo sistèm sispansyon matche a pi alèz
10. Bekàn twa wou peze 400kg, fiks ak serye
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| atik | valè |
| Kapasite tank gaz | 10-20L |
| Pasaje yo | 1 |
| Sistèm fren | Tanbou devan plis tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 5.00-12 |
| Pwa twotwa | 400-500kg |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Kapasite chaj | Pi gran pase oswa egal a 400kg |
| Kapasite Klas | 10-15 degre |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kalite Kondwi | Motorize |
| Kalite kò | Louvri |
| Pouvwa | 200 - 250W |
| Voltage | 48V |
| Deplasman | 111 - 150cc |
| Non mak | CQSP |
| Kote orijin | Lachin |
| Chongqing | |
| Gwosè | 2000 * 1350mm |
| Sètifikasyon | DOT |
| Motè | 150CC, lè-refwadi |
| Kago | 1.7m*1.25m |
| Batri | 12V9Ah |
| Pouvwa | > 800W |
| Koulè | Customized |

moto trois de triporteur
Konsepsyon pwodwi
1.Premye gwo bout bwa a kenbe yon anpil nan presyon, konsepsyon fizik sa a enpòtan nan sekirite ak pratik, nou itilize 3mn plak asye epesè, li se egzakteman pote presyon an men se pa gaspiye pouvwa. Li drastikman rezoud pwoblèm nan
2.Plus gwosè ankadreman Tretman sifas: marinated, fosfatasyon, elektwoforèz konsepsyon boulanjri wo-tanperati, debouche pwòp li yo, epesir keel yo pwolonje nan ankadreman li amelyore solidite ankadreman.
3.Ogmantasyon: li se yon aparèy pou chanje torsion la, li ka lajman itilize nan diferan kondisyon wout li fè tricycle pi fasil t sou monte.
Kalite asirans
1. Teknoloji materyèl: Nou pral chwazi 5-10 pwodwi ki satisfè nòm nou yo nan 100 pwodwi asye, epi materyèl ki rete yo pral apwovizyone nan faktori lòt mak dezyèm ak twazyèm nivo. Se sèlman moun ki satisfè epesè, gwosè ak materyèl nou sot mansyone yo ka pase tès depistaj nou an. Ak liy pwodiksyon ankadreman nou an konsiste de 18 pwosesis.
2. Pneumatic aparèy tou yo itilize nan pwosesis pwodiksyon nou an asire pi fò fòs soude ak pi bon konsistans. Pwodiksyon an nan aparèy la refere a estanda otomobil la e li te jwenn yon kantite patant.
3. soude cha: 90 pousan nan soude cha fèt pa CNC robo soude, ak pi bon kalite ak plis lis ak bèl pwen soude.
Baj popilè: 350cc twa wou carga, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann









