





Avantaj nou yo
1. Plis pase 30 ane eksperyans nan endistri sa a;
2. Ekipman dènye kri ak travayè kalifye;
3. Siperyè konsepsyon ak fabrike kapasite pou satisfè kondisyon patikilye kliyan yo;
4. Nou mete gwo anfaz sou rechèch ak devlopman, nouvo modèl yo prezante nan mache a chak ane;
5. Nou gen strik sistèm kontwòl kalite pou materyèl fèk ap rantre, pwodwi semi-fini ak asanble final la.
6. Excellent alontèm relasyon ak Swèd, pa ki bon jan kalite a sipèb nan pyès rezèv yo garanti;
7. Nou patisipe aktivman nan aktivite byennèt sosyal e nou gen bon relasyon ak gouvènman lokal yo ak kominote yo.
Karakteristik prensipal:
1. lajman l 'nan min, brik, sanitasyon ak netwayaj;
2. Plis gwo kapasite chaje soti nan 5 tòn, 10 tòn ak 15 tòn;
3.Easy yo opere, plis fiks ak tan kondwi tan.
SL moto dyezèl bekàn twa wou pou min
Kliyan pataje foto k ap travay
Sa yo se kliyan nou pataje foto, jan ou ka wè dumper la lè l sèvi avèk nan zòn nan min.
1. Ofri GRATIS pyès rezèv ak lòd ou yo.
2. Pwofesyonèl ekip teknik bay 24 èdtan sèvis nan kesyon pwodwi divès kalite pou ou yo ak pou kliyan itilizatè fen ou yo.
3. Selon mache lokal ou a, solisyon Customized& plan maketing pou ou elaji mache lokal ou a.
4. Bay sèvis fòmasyon sou entènèt ak offline
5. Pwisan R& D ekip yo satisfè demann Customized, egzanp: style, koulè, pozisyon volan elatriye.
6. Montre pwosesis lòd ou pa foto, videyo, whatsApp oswa Imèl nan chak 2 ~ 3 jou








| atik | valè |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Fèmen |
| Sètifikasyon | CCC |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12V |
| Deplasman | 201-250CC |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3900 * 1420 * 1650mm |
| Non pwodwi | anbilans |
| Koulè | blan |
| Motè | 175cc |
| Kalite motè | Dlo ki refwadi motè |
| Max vitès | 65km / h |
| Chaje kapasite | 1000kg-2000KG |
| chèz | 2 plas |
| Kalite gaz | Petrol gazolin |
| Lavil Tir | 5.0-12 |
| Pwa | 630KG |
Baj popilè: lopital ijans anbilans bekàn twa wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann











