300cc motè gaz ki mache ak senk wou tank lwil oliv tricycle / tank dlo tricycle / twa wou senk wou tankè motosiklèt

| Non | 300cc motè gaz ki mache ak senk wou tank lwil oliv tricycle / tank dlo tricycle / twa wou senk wou tankè motosiklèt |
| Motè | Single silenn 4 kou, refwadisman dlo |
| Maksimòm pouvwa (kw/r/min) | 12/6500 (1±5 pousan) |
| Koupl maksimòm (Nm/r/min) | 17.5/(5500±5 pousan) |
| Metòd ignisyon | CDI |
| Metòd klòtch | Manyèl Mouye Multi-Plate |
| Transmisyon | 5 Kovèti pou pi devan ak 1 ranvèse |
| Mekanis volan | Handbar kontwole |
| Chasi | 50*100 |
| Absòbsyon devan | Devan absòbe chòk ak sezon prentan |
| Sispansyon dèyè | 6 plis 4 pcs fèy sezon prentan, plen-k ap flote aks booster 220 tanbou |
| Batri | 12V28A |
| Kawotchou | FR/RR 5.00-12 |
| Ground Clearance | 225mm |
| Gwosè bwat kago | 1.7m*1.1m |
| Gaz | Gazolin |
| Vitès maksimòm | 60km/h |
| Kapasite chaj | 1000kg |
| QTY chaje nan veso | 16 ansanm nan SKD/40HQ, 8 ansanm nan SKD/20GP |
● Gwo espas ak konfigirasyon rich
T5 modènize a eritye anpil avantaj nan modèl semi-fèmen Henan Lizhixing, tankou konfigirasyon vaste ak gwo espas enteryè. Kòm yon modèl semi-fèmen nan seri a pri ki gen plis pase 10, 000 Yuan, ka konfigirasyon an dwe rele liksye, rich ak divès. Espas taksi a elaji, chèz la ak do sèvi ak eponj elastik segondè, monte pi konfòtab, ekipe ak achiv radyo ak jwè ki gen kapasite U, enteryè a se senp ak jenere, kontwòl chanjman se senp ak pratik. Panèl enstriman adopte materyèl thermoplastic PP (polypropylène) bòdi, gen bon dite ak severite, elimine panèl enstriman an "fasil krak" danje kache. Fonksyon ekspozisyon enstriman abondan konplè, egzat, efè vizyon lannwit se mou epi li pa klere tou; Ajoute manch mèt ka soulaje fatig kondwi; Ekipe ak fanatik chofaj gwo pouvwa, sezon fredi kondwi pi konfòtab. Anplis de sa, vèsyon an modènize nan T5 ka ekipe ak fann ranvèse Kovèti pou ak mekanis apre chanjman, ki se senp yo opere ak pratik yo sèvi ak. Fren lwil oliv la ka ekipe ak aparèy frenaj ABS anti-lock, kondwi pi an sekirite; Fan skylight ka ajoute tou pou kondwi pi fre; Ak enstalasyon opsyonèl nan ranvèse imaj, ekipman konsyans endistri onèt ka prèske satisfè tout kondisyon nan konsomatè nan pri sa a.
| atik | valè |
| Kapasite tank gaz | 10-20L |
| Pasaje yo | 1 |
| Sistèm fren | Tanbou devan plis tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 5.00-12 |
| Pwa twotwa | 400-500kg |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Kapasite chaj | Pi gran pase oswa egal a 400kg |
| Kapasite Klas | 10-15 degre |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kalite Kondwi | Motorize |
| Kalite kò | Louvri |
| Pouvwa | 200 - 250W |
| Voltage | 48V |
| Deplasman | 111 - 150cc |
| Non mak | CQSP |
| Kote orijin | Lachin |
| Chongqing | |
| Gwosè | 2000 * 1350mm |
| Sètifikasyon | DOT |
| Motè | 150CC, lè-refwadi |
| Kago | 1.7m*1.25m |
| Batri | 12V9Ah |
| Pouvwa | > 800W |
| Koulè | Customized |
Pèfòmans nan kat
1. Volan an fleksib, limyè, konfòtab, kidonk pa angoudi men, pa fasil fatig
2. DAYANG espesyal chòk absòpsyon entèn enprime ajou, pi bon efè absòpsyon chòk, plis mou
3. Yo itilize estrikti TOR orijinal la pou frenaj pou fè distribisyon ak transmisyon pouvwa a pi rezonab epi asire sekirite frenaj.
4. outil breveté garanti ang direction
Baj popilè: twa roues carguero motocar, Lachin, ke founisè, fabricants, faktori, personnalisé, meyè kalite, pou vann









