DY-P1 Air refwadi motè motè bekàn twa wou 150cc 175cc 200cc bâche bisiklèt kago ak twati kay semi kabin twa wou kago motosiklèt ak do-kay









DY-P1 Air refwadi motè motè bekàn twa wou 150cc 175cc 200cc bâche bisiklèt kago ak twati kay semi kabin twa wou kago motosiklèt ak do-kay
| atik | valè |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | ISO9001 |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12V |
| Deplasman | 111 - 150cc |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Non pwodwi | Tricycle kago |
| Koulè | Wouj |
| Motè | 150cc lè refwadi |
| chasis | 40*80 |
| Bwat kago gwosè | 1.8m*1.3m |
| chok absobe | 50 |
| Lavil Tir | 4.50-12 |
| Wou | 3 wou |
| Gaz | Gaoline |
| Batri | 9A |
Baj popilè: twa motosiklèt kago wou ak do kay, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann













