A / Deskripsyon:
Gazolin / petwòl pasajè bisiklèt / twa motosiklèt rou ak kabin chofè ak do kay an fè fèt nan Kiba pou itilize kòm taksi vil la.
Sa a bekàn twa wou gen kabin chofè bèl ak do kay do fè. Footpedal la pou pasaje yo leve, li desann ki ba asire konvenyans.
Si itilizatè a vle pi bon mache pri, nou ka chwazi kouvèti twal pou pati dèyè a.
Chèz sa yo doub ka asire li pote 4 moun fasil.










Chèn ekipman pou nou an pi rich, pri acha a pi ekselan, ak volim lavant lan se pi gwo nan Chongqing, kidonk pri founisè a bay la pi ba. Pifò nan pwodwi nou yo inik, e kèlkeswa pwodwi a, nou te aplike pou rive. Pou kliyan nou yo, nou pral bay tout sipò resous, ki gen ladan pwodwi ki pi debaz yo, epi yo bay plan maketing ki pi pafè.
Ekipman pwodiksyon an konplè, ak ekipman enspeksyon an satisfè kondisyon pwodiksyon yo, ki gen ladan 3 liy soude ankadreman, 8 liy soude cha, ak 2 liy soude taksi; 3 liy asanble machin konplè, 2 liy enspeksyon machin konplè, ak liy penti otomobil 2 moso.
Kapasite pwodiksyon anyèl motosiklèt twa wou se 150,000.
Kòm nan 2020, valè sou mache a nan Dayang te depase 25.1 milya dola, ki fè li youn nan 500 konpayi an tèt yo ak mak ki pi valab nan Lachin.
Konpayi an respekte prensip biznis la nan" bon jan kalite premye, kliyan an premye, konpetisyon ki jis, ak benefisye sosyete a" ;, ak complète pote soti nan aktivite jesyon kalite.
①The levye fren devan ak dèyè ak yon dyamèt 9.2mm yo adopte, deformation levye a piti, ak efè frenaj la bon.
②The solid fren baton fren gen ekselan efè frenaj epi li pa tendans deformation, evite fenomèn nan fren inilateral ki te koze pa efè a konsistan frenaj nan wou yo kite ak dwa ki te koze pa itilize nan tiyo konekte kre.
LeverLevye fren espesyal la vid pou diminye pèt transmisyon fòs la.
BrakeThe fren men adopte fren an woulo liv nan estrikti a otomobil, ki se fasil yo opere e li gen yon aparans atmosferik.
⑤ Ogmante pedal fren an ki pa glise, deyò, fòs la se menm pandan frenaj, pye a santi bon, pa glise, pa chanje, e li gen pèfòmans sekirite segondè.
Anba site la nan materyèl yo mansyone pi wo a, sistèm fren an asire efè a frenaj pi bon nan endistri a avèk presizyon desine pozisyon nan baton an konekte fren, gwosè a nan bra a rokeur, gwosè a ak ang pedal fren an, ak ang esyeu dèyè a.
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kondwi Kalite | Motè |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | CCC |
| Pouvwa | & gt; 800W |
| Voltage | 12V |
| Non mak | DAYANG |
| Kote ki gen orijin | Chongqing, Lachin |
| Gwosè | 3.1*1.2*1.2m |
| Non pwodwi | Tricycle kago |
| Koulè | Wouj / oswa Customized |
| Motè | 200CC lè refwadi motè |
| Wou Kalite | 5 |
| Lavil Tir | 4.5-5.0 |
| Bwat kago gwosè | 1.8*1.2m |
| ankadreman | 40*80 |
| Dèyè aks | Dongba Changan 180 tanbou aks dèyè |
| Fèy Spring aryè | 4+2 |
| Brit pwa | 450KG |
| CBM | 6 mèt kib |
| Tan livrezon | 35 ~ 45 jou |
Baj popilè: gazolin petwòl pasaje motè bekàn twa wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann











