
Uit optimize konsepsyon yo
1. Konsepsyon estrikti chasi orijinal la se pi rezonab, pi wo fòs, plis dirab, fè sekirite machin nan pi wo
2. Motè a adopte koneksyon prentan, ki pi konfòtab ak fasil pou ranplase
3. Bwat batri ka enstale soti nan 18A a 32A, epi yo ka ranplase nan volonte, ekonomize enkyetid ak pratik.
4. Avèk chèz bra ak bwat zouti pou pote fasil
5. Avèk mekanis afterburner pou fè chaj k ap grenpe pi fasil
6. Trisik la epesè ak soude pa robo plis soude manyèl, ki fè fòs la an jeneral pi fò.
7. Konsepsyon anpatman pi rezonab, pou anpeche aksidan anba kondisyon chaj la
8. Aparans klasik, nouvo matche, pi bon pèfòmans, dirab, eskòt san danje, sove enkyetid ak efò.
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| atik | valè |
| Kapasite tank gaz | 10-20L |
| Pasaje yo | 1 |
| Sistèm fren | Tanbou devan plis tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 5.00-12 |
| Pwa twotwa | {{0} kg |
| Vitès maksimòm | 30-50 Km / h |
| Kapasite chaj | Pi gran pase oswa egal a 400kg |
| Kapasite Klas | 10-15 degre |
| Sèvi ak Pou | Kago |
| Kalite Kondwi | Motorize |
| Kalite kò | Louvri |
| Pouvwa | 200 - 250W |
| Vòltaj | 48V |
| Deplasman | 111 - 150cc |
| Non mak | CQSP |
| Kote orijin | Lachin |
| Chongqing | |
| Gwosè | 2000 * 1350mm |
| Sètifikasyon | TACH |
| Motè | 150CC, lè-refwadi |
| Kago | 1.7m*1.25m |
| Batri | 12V9Ah |
| Pouvwa | > 800W |
| Koulè | Customized |

kago trike trimoto
Karakteristik pwodwi
1.Yon chwa san danje pou fanmi 20w
2.Agrandi glas la dèyè, ak jaden vizyon an pi ouvè, pratik ak san danje pou kondwi
3. Limyè yo pi klere epi kondwi nan mitan lannwit lan pi an sekirite
4. Toujou mete sekirite lavi an premye
5.Fast frenaj nan ijans, chaj limyè ak chaj lou frenaj seryezman
6.Match fren an fèt pa enjenyè a ki konnen pi plis sou motosiklèt twa wou nan peyi Lachin pou asire sekirite lavi a.
Pati bon jan kalite
1.Mekanis diferans nan aks li ka ajiste vitès la vire nan wou dèyè yo diminye talon pye a ak pi konfòtab pou ou, li gen de kalite, aks k ap flote plen ak semi-k ap flote aks k ap flote yo gen plis konvenyans pou fè reparasyon pou ak pi bon kapasite chaj.
2.Engine: li se youn nan pati ki pi enpòtan nan bekàn twa wou, nou itilize DAYANG dlo fre ak refwadisman fin ogmante zòn nan refwadisman, dlo fre yo pi bon pase lè-fre li se plis balans, epi li kolabore ak yon fanatik fre asire w ke la. travay motè nan pi bon tanperati a motè mete ant de tank dlo li se lyen ak tiyo dlo li vin tounen yon sikilasyon dlo .anba motè a li gen yon pedestal konekte ak bag kawotchou ak machin pou lave prentan pwovoke chòk la fè ou santi w pi alèz lè w ap kondwi

1, Batri traction machin elektrik la pa dwe mete nan bwat kago oswa lòj pasaje yo; Sepandan, lè yo dwe mete li nan bwat kago a oswa lòj pasaje yo akòz restriksyon estrikti a, aparèy korespondan yo dwe mete yo izole li san danje (lè yo mete l nan bwat kago a, li ta dwe asire ke batri a depo pouvwa. ak sikwi elektrik la pa pral prese pa machandiz yo) epi asire ke li se nan yon eta vantilasyon bon ak mond lan deyò. Si sa nesesè, yo ta dwe mete yon aparèy alam pou kontni idwojèn twòp.
2, Kondisyon yo pwoteksyon chòk elektrik nan machin elektrik la lè li pa konekte ak ekipman pou pouvwa ekstèn dwe konfòme yo ak règleman kago ki enpòtan.
3, Orifis tiyo echapman motè machin nan pa dwe lonje dwèt sou bò dwat kò kago machin lan.
Baj popilè: ki fèmen twa wou kago moto, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, kalite siperyè, pou vann










